Noslēgusies uzņemšana Studiju programmā „Skolotājs”

Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā „Skolotājs” ESF projekta „Inovatīva un praksē balstīta pedagogu izglītības ieguve un mentoru profesionālā pilnveide” ietvaros 2011.g. pavasara semestrim norisinājās studentu uzņemšana sešos studiju virzienos: 1. Vidējās izglītības latviešu valodas un literatūras skolotājs (16 pieteikumi), 2. Vidējās izglītības angļu valodas skolotājs (40 pieteikumi), 3. Vidējās izglītības vācu valodas skolotājs (17 pieteikumi), 4. Vidējās izglītības krievu valodas un literatūras skolotājs vai krievu valodas kā svešvalodas un latviešu valodas kā otrās valodas skolotājs (38 pieteikumi), 5. Sociālo zinību skolotājs (27 pieteikumi), 6. Vizuālās mākslas skolotājs (22 pieteikumi). Kopumā dokumentus iesniedza 160 pretendenti. Lai pieteiktos studijām, reflektanti līdz 14. janvārim iesniedza nepieciešamos dokumentus un kārtoja iestājpārbaudījumu 3 daļās. Studiju virzienos mācības tiek piedāvātas 15 labākajiem reflektantiem (pēc iestājpārbaudījuma rezultātiem), izņemot virzienā Vizuālās mākslas skolotājs, kur studijas tiek piedāvātas 13 reflektantiem. Atgādinām, ka mācību maksa studentiem tiek segta no ESF projekta finansējuma. Studiju programma tiek aprobēta līdz 2013. gada jūlijam, tādēļ studiju process būs izaicinājumiem bagāts ne vien studentiem, bet arī Latvijas Universitātes mācībspēkiem. Pateicamies visiem esošajiem un topošajiem pedagogiem par izrādīto interesi, iegūt pedagoga kvalifikāciju.